KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363006
nr 1336 3006
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Bro i landskap". Signerad, daterad 2002, bemålad ram. Olja på pannå, 20x20 - 29x29 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:18:40
28/6 10:41:38
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson